Napisz do nas: damian@zrozumiecnieruchomosci.pl
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

ZROZUMIEĆ NIERUCHOMOŚCI – INWESTYCJE W KAMIENICE – edycja IX

3 marca 2023

Organizator zastrzega sobie prawo przesunięcie terminu szkolenia dostosowując się do zaleceń rządowych z powodu panedmii covid-19 związanej z niemożnością organizacji zgromadzeń w planowanym terminie szkolenia lub ograniczeniem ilości osób w ramach zgromadzeń do 5 osób. 

Szkolenie 1 lub 2-dniowe POTENCJAŁ KAMIENIC (Jak inwestować w kamienice?)

I Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Przedstawiamy Ci zupełnie nową jakość na rynku szkoleniowym i jednocześnie jedyne w Polsce szkolenie dotyczące inwestowania w kamienice. Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie oparte o potrzeby inwestora na każdym etapie jego działań. W oparciu o nasze praktyczne doświadczenia, stworzyliśmy szkolenie, które na nie po prostu odpowiada.

II Dla kogo jest dedykowane nasze szkolenie?

Ważne jest abyś miał już doświadczenie z inwestowaniem w nieruchomości, gdyż inwestowanie w kamienice jest procesem dużo bardziej złożonym niż pojedyncze mieszkania. Szkolenie jest kompleksową dawką wiedzy praktycznej dla tych inwestorów, którzy chcą wejść na kolejny, wyższy poziom inwestowania. Kamienice stanowią nieporównanie większy potencjał do flipowania pojedynczymi mieszkaniami w rozproszonej lokalizacji, ponieważ pod jednym adresem możesz samemu wykreować olbrzymi potencjał do powtarzalnych zysków.

III Jaką wiedzę przekazujemy

W przedstawionym na tej stronie programie szkolenia, sam zauważysz, jak szerokie spektrum informacji będzie omawiane. Staramy się wyposażyć inwestora w niuanse, w informacje, które są jedynie do zdobycia, jeśli przejdzie się proces inwestycyjny wielokrotnie na różnych inwestycjach, które są do siebie podobne skalą.

Jest tak wiele ryzyk, o których się nie mówi tylko dlatego, że albo się ich nigdy nie widziało albo nie miało się świadomości, że istnieją. Stan techniczny, stan prawny, działania w zakresie finansowania inwestycji czy podatki to tylko niektóre obszary, które wzbudzają najwięcej emocji i ciekawości wśród inwestorów. O tym wszystkim z przykładami z własnych działań będziemy mówić na szkoleniu.

IV Dlaczego warto przyjechać

Dostaniesz konkretną wiedzę, sposoby na radzenie sobie z problemami, które mogą wystąpić, zabezpieczysz się na wiele ryzyk podczas całego procesu, otrzymasz także dokumentację techniczną i prawną do efektownego działania zaraz po szkoleniu.

Jeśli czytałeś lub czytałaś poradniki Damiana Kleczewskiego Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości, Poradnik Inwestora Rynku Nieruchomości czy też Kompendium Inwestora to wiesz, że forma prezentowanej w nich wiedzy jest bardzo skondensowana, praktyczna i konkretna. Postaramy się, aby takie właśnie było to szkolenie.

Jest to szkolenie bardzo intensywne, więc nie nastawiaj się na długie przerwy. Koniecznie przygotuj się do tak intensywnego treningu i dobrze się wyśpij przed przyjazdem. Zregenerowany umysł dużo więcej zapamiętuje. Do zobaczenia.

OPCJA 1 – jeden dzień szkolenia

Bilet silver – 4499 zł brutto

Bilet VIP – 4899 zł brutto

OPCJA 2 – dwa dni szkolenia

Bilet silver (1 dzień) + Bilet general: 5999 zł brutto

Bilet silver

 • wizja lokalna kamienic w Poznaniu i obiad z omówieniem pytań uczestników (max 10 osób).

Bilet VIP (1 dzień) + Bilet general: 6599 zł brutto

Bilet VIP

Bilet GENERAL

 • wizja lokalna kamienic w Poznaniu i obiad z omówieniem pytań uczestników (max 10 osób).

****PRESTIGE**** + Bilet VIP (1 dzień) + Bilet general: 8499 zł brutto (2 miejsca)

To najbardziej prestiżowy i limitowany pakiet szkolenia. W jego skład wchodzi wszystko z kategorii VIP + General a poza tym także:

 • nocleg w Poznaniu z soboty na niedzielę w hotelu 4**** ze śniadaniem
 • wersja papierowa z dedykacją imienną poradnika Potencjał kamienic (po wydaniu książki)
 • indywidualna konsultacja video z Damianem/Przemkiem (1,5h) w wybranym terminie
 • priorytet w dostępie do oferty inwestycyjnej spółki Zrozumieć Nieruchomości
 •  

Sam wybierasz pakiet który Ci odpowiada czasowo: jedno lub dwudniowy.

Kilka informacji organizacyjnych:

Prosimy o planowe przybycie już od 9:15, aby spokojnie zaparkować lub dotrzeć z dworca, poznać organizację szkolenia, spokojnie zarejestrować swój udział i poznać uczestników. Z uwagi na intensywny program, szkolenie zacznie się punktualnie o 10:00 a treści omówione nie będą powtarzane dla osób, które wejdą w trakcie.

Szkolenie jest jedno lub dwudniowe i organizatorzy nie zapewniają noclegów, jeśli skończy się ono zbyt późno ale możemy Ci pomóc w ich znalezieniu adekwatnie do standardu, jaki oczekujesz.

W czasie przerw zapewniamy catering ciastkowo-kawowy w tym ciepłe i zimne napoje. Na obiad wyjdziemy do pobliskiej restauracji, aby nie tracić zbyt wiele czasu. Opcja kolacji z trenerami jest przewidziana wyłącznie dla osób, które wykupią bilet VIP.

Wszelkie pytania związane z udziałem w szkoleniu proszę kierować przez pocztę e-mail: damian@zrozumiecnieruchomosci.pl.

W celu weryfikacji tożsamości w dniu szkolenia w trakcie rejestracji proszę zabrać ze sobą do okazania ważny dowód osobisty lub paszport.

Każdy uczestnik otrzyma adekwatnie do zakupionego biletu zakres dodatków oraz materiały szkoleniowe wraz z dokumentacją, która będzie omawiana. Szkolenie nie będzie rejestrowane w formie video.

Zapoznaj się z PROGRAMEM szkolenia pobierając go w wersji PDF.

Pobierz tutaj >> Program szkolenia – POTENCJAŁ KAMIENIC

Pobierz tutaj >> Regulamin uczestnictwa w szkoleniu  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Adres

  Telefon

  Treść wiadomości

  Czy posiadasz jakieś nieruchomości?
  TakNie

  Jeśli tak to jakie?
  MieszkalneKomercyjneGruntowe

  Czego szczególnie oczekujesz po tym szkoleniu. Jakie konkretne zagadnienie chciałbyś omówić?

  Jaki zakres wiedzy o inwestowaniu w kamienice interesują Cię najbardziej?

  Opcja biletu
  SILVERVIPSILVER + GeneralVIP + General****PRESTIGE****

  Zapoznałem się z Regulaminem uczestnictwa w Szkoleniu oraz akceptuję jego warunki.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora i ich przekazywanie osobom trzecim w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji usług świadczonych na podstawie Regulaminu uczestnictwa w Szkoleniu oraz w celach marketingowych.*

  Szczegóły

  Data:
  3 marca 2023
  Kategoria Wydarzenie:

  Miejsce wydarzenia

  Młyńska 12
  Młyńska 12
  Poznań, 61-730 Polska
  + Google Map